Przykłady 3 niebezpiecznych fetyszy

Jak wiadomo fetysze są różne. Wśród nich znajdują się bardziej i mniej dziwne w odczuciu ludzi, są też bardziej i mniej akceptowane oraz fetysze niebezpieczne zarówno dla samych fetyszystów jak i otoczenia. Oto 3 przykłady niebezpiecznych fetyszy.

1. Crush fetysz – jeśli mowa o niebezpiecznych fetyszach to z pewnością do tej kategorii należy cięższa odmiana crush fetysz. W tym przypadku cierpią zwierzęta od małych gryzoni, aż po psy, koty czy nawet takie zwierzęta jak kozy i świnie. Fetysz polega na torturowaniu i zabijaniu różnych zwierząt w zdecydowanej większości przez kobiety. Bardzo popularne jest rozdeptywanie królików świnek morskich czy małych szczeniąt bosą lub ubraną stopą. Natomiast większe np psy są bite deptane i torturowane na najróżniejsze sposoby. Filmy związane z crush fetysz są w wielu krajach zakazane i w miarę możliwości usuwane z sieci, jednak jak to bywa w Internecie kto będzie chciał to znajdzie filmy tego rodzaju.

2. Piquerism – kolejny niebezpieczny fetysz, gdzie satysfakcję seksualną osiąga się poprzez zadawanie ran ciętych. Osoby z takimi skłonnościami powinny jak najszybciej podać się leczeniu, ponieważ stanowią zagrożenie dla innych. Rany mogą być zadawane nożem lub innym ostrym narzędziem.

3. Hybristofilia – jest to pociąg seksualny do osób, które popełniły przestępstwo. Często bywa tak, że im gorsze przestępstwo tym większy pociąg seksualny. W tym przypadku na niebezpieczeństwo narażeni są fetyszyści, obcowanie z mordercą czy gwałcicielem zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko.

Fetyszy jest bardzo wiele i jak widać nie wszystkie są bezpieczne. Mówi się, że nikt nie powinien się wtrącać w preferencje seksualne co jest prawdą, jednak w przypadku na przykład wyżej wymienionych fetyszy to stwierdzenie nie do końca jest trafne, ponieważ żeby ktoś mógł osiągnąć satysfakcje, ktoś inny może ucierpieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *