Co to jest Raptofilia?

Najważniejsze w seksie jest, aby sprawiał on przyjemność, Właśnie temu celowi służą pozycje seksualne, erotyczne narzędzia czy różne fetysze. Nie każdemu musi odpowiadać tak zwany seks standardowy, wiele osób ma swoje własne upodobania, które w 100% zaspokajają ich seksualnie. Jednak upodobania seksualne mogą czasem okazać się niebezpieczne jak w przypadku fetyszu zwanego raptofilia.

Raptofilia jest odmianą sadyzmu, która polega na osiągnięciu rozkoszy poprzez gwałt na partnerach seksualnych. Osoby takie lubią, gdy podczas stosunku stawia im się opór. Często nie są zainteresowani współżyciem z inną osobą, gdy ta nie stawia oporu lub nie zachowuje się w sposób w jaki fetyszysta by chciał. Nie można też wrzucać wszystkich osób z tym fetyszem „do jednego wora”. Niektórzy nie są gwałcicielami i szukają partnera, który lubi taki ostry rodzaj seksu, jednak nie wszystkim to się podoba, ponieważ obojętnie jak nie zachowywałby się partner nie będzie to prawdziwy gwałt i przez tą świadomość nie wszyscy są wstanie zaspokoić swoje zachcianki.

U niektórych podstawowych bodźcem jest sam gwałt, czyli zmuszenie do seksu osoby, która tego nie chce. Wówczas taka osoba będzie stawiała zaciekły opór, krzyczała czy płakała co stanowi źródło podniecenia ciężko, aby partner, który zgodził się na taki rodzaj seksu dostarczył tak intensywnych bodźców. Ludzie są różni i dlatego też mają różne gusta seksualne, w tym niestety również niebezpieczne jak na przykład opisywana raptofilia, która nie jest jedynym niebezpiecznym fetyszem, mało tego mimo, że z pewnością jest to fetysz niebezpieczny, to nie należy do najbardziej niebezpiecznych, są fetysze gorsze, przez które popełniane są morderstwa na tle seksualnym.

Seks ma być źródłem przyjemności i nikt nie powinien dyskutować z upodobaniami innych osób, a przynajmniej nie dopóki są one bezpieczne. Dewiacje seksualne niektórych osób nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *