Co to jest Footjob?

Kobiece stopy są jednym z najpopularniejszych fetyszy wśród mężczyzn. Mężczyźni z tym fetyszem uwielbiają je lizać, całować wąchać, być deptanym jednym słowem lubią wszystkie czynności seksualne związane z kobiecymi stopami, do takich czynności zalicza się footjob, który polega na pocieraniu penisa stopą co powoduje u mężczyzn podniecenie i doprowadza partnera do orgazmu.

Footjob wykonuje się poprzez oplecenie stopami nasady penisa oraz przesuwanie stóp do góry i do dołu. W związku z faktem, że niektórych mężczyzn podniecają żeńskie stopy, kobiety powinny zadbać o ich higienę poprzez mycie peeling czy usuwanie martwego naskórka, wielu mężczyzn lubi również pomalowane paznokcie. Footjob można rozpocząć od masażu stóp, podgryzania palców, całowania czy lizania, taki rodzaj gry wstępnej przed głównym daniem. Można go wykonywać w pozycji stojącej i siedzącej. W pozycji stojącej strona bierna staje przy łóżku, a aktywny partner kładzie się na łóżku, trzymając pośladki blisko krawędzi mebla. W takiej pozycji mężczyzna może schylać się, by partnerce było wygodniej stymulować jego penisa.

Alternatywną dla pozycji stojącej jest pozycja siedząca. W tym przypadku partner będący stroną pasywną siada na niskim krześle i rozwiera nogi, by wyeksponować członka. Strona aktywna kładzie się na plecach pod krzesłem, podnosi nogi i owija stopami członka. Jeszcze inna technika polega na zajęciu miejsc siedzących naprzeciwko siebie na łóżku lub na podłodze. Partner będący stroną pasywną odchyla się do tyłu, podpierając się rękoma lub podkładając poduszki pod plecy i rozkłada szeroko nogi. Osoba aktywna unosi nogi i masuje penisa.

W seksie, który jest bardzo ważny w życiu człowieka nie należy bać się nowości. Seks ma sprawiać przyjemność obydwu partnerom, więc nie należy ukrywać przed swoją drugą połową żadnych fantazji seksualnych, jeśli ktoś chce wypróbować np. opisany footjob powinien powiedzieć o tym partnerowi, a nie udawać, że zwykły seks sprawia mu przyjemność jeśli tak nie jest. Warto dodać, że filmy porno z tym fetyszem są bardzo często wyszukiwane na stronach gdzie udostępniane są sex filmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *