5 przykładów dziwnych fetyszy

Nie każdy lubi „normalny” seks i nie każdego on podnieca. Dlatego też istnieją różne fetysze, które pomagają takim ludziom osiągnąć satysfakcję seksualną. Wspomniane fetysze są bardzo różne, a niektóre są tak dziwne, że ciężko uwierzyć w ich istnienie.

Oto przykłady 5 dziwnych fetyszy:

1. Mucofilia – najprościej mówiąc pociąg seksualny do smarków lub kichania. Niektórym wystarcza sam widok, a inni wolą obcować ze smarkami.

2. Eproctophilia – w tym przypadku bodźcem stają się gazy jelitowe (popularnie zwane bąkami). Puszczanie bąków między innymi na twarz to coś co większość osób obrzydza, ale są i takie, które to podnieca.

3. Urolagnia – fetysz nawet znany, jednak wciąż u wielu osób budzący obrzydzenie. Polega on na odczuwaniu satysfakcji seksualnej, gdy ktoś na nas sika lub gdy my sikamy na kogoś. W skrócie polega na obcowaniu z moczem.

4. Fornifilia – osoby z tym fetyszem podniecają się gdy udają meble lub gdy ktoś udaje dla nich mebel. Niektórzy lubią udawać np fotele i chcą, aby ktoś na nich siedział. Wiele osób zastanawia się jak kogoś może takie coś podniecać i co to ma wspólnego z seksem.

5. Formikofilia – jest to jedna z odmian zoofilii. Wiele osób zwłaszcza kobiet brzydzi się robakami, ale nie w tym przypadku tutaj ludzi podnieca obcowanie z robakami między innymi z karaluchami. Pełzające po ciele robaki to spełnienie marzeń seksualnych osób z tym fetyszem.

Wyżej wymienione fetysze są dość dziwne w odczuciu wielu ludzi, jednak jeśli kogoś podnieca taki rodzaj seksu to osoby trzecie nie powinny w to wnikać. W końcu seks ma sprawiać przyjemność, więc takie bodźce najwyraźniej są niektórym potrzebne, aby być spełnionym w życiu seksualnym. Dużą ilość filmów porno z takimi fetyszami można znaleźć w Internecie.

W seksie nie ma co udawać przyjemności tam gdzie jej nie ma, bo to nie doprowadzi do niczego dobrego, a seks, który w założeniu ma być źródłem przyjemności zacznie męczyć i stanie się przymusem do zadowolenia partnera/partnerki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *